קורסי צילום לנוער

איזה פעילות צילום לנוער מתאימה לכם או לילדכם ? חוג צילום שנתי  , סדנת צילום בפסח או סדנאות צילום לנוער בקיץ .

2018-12-06T11:32:43+00:00

סדנת צילום בפסח

משתתפים סדנת הצילום בפסח, יזכו להכיר את עולם הצילום בדרך חווייתית ויצירתית, את האפשרויות המגוונות הגלומות באמנות הצילום, יבקרו באתרים יפיפיים שונים ולבסוף, יסיימו את הסדנא עם תיק עבודות אישי ומגוון.

2018-10-29T10:44:34+00:00

חוג צילום שנתי

קורס צילום מתחילים מעניק את כל הידע הדרוש על מנת לצלם צילומים איכותיים, התלמידים מקבלים חומר עיוני כתוב על תפעול המצלמה ודגשים לצילום במצבים שונים.בקורס משולבים ימי צילום מעשיים במקומות קסומים המעניקים התנסות בתחומי הצילום השונים.

המלצות תלמידים


לסיכום הייתה שנה מדהימה

חוג הצילום השנתי היה ממש כייפי במיוחד השיעורים הכפולים בהם יצאנו לאתרי צילום כמו,יפו,פלורנטין,מגדלי עזריאלי בלילה,מרינה בהרצליה …..בנמל תל אביב היה ממש כייף ומעניין.בצילומי הסטודיו למדתי המון דברים חדשים בהתחלה לא התחברתי כל כך ואחרי שהתנסיתי בזה הרגשתי שאני ממש טובה בזה מאוד נהניתי בצילומי מודל משום שאני אוהבת לצלם אנשים כמו שהם לסיכום הייתה שנה מדהימה

אריאל בן אשר,
בוגרת חוג צילום שנתי לנוער


עשרה ימים כיפיים רצצצח!!!

ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש נהניתי בקורס !!!אחת הדרכים הכי טובות להעביר את החופש ! נהניתי ולמדתי דברים חדשים על המצלמה ועל צילום.היה לי ממש כיף ואני שמחה שהגעתי לכאן !! תודה לדובי אורן ושגיא על 10 ימים כיפיים רצצצח !!!

גל שפריר,

בוגרת סדנת צילום לנוער בקיץ