אודותינו

דובי לזר – DOVI LAZAR

המרכז ללימודי צילום

דובי לזר - המרכז ללימודי צילום דיגיטלי

דובי לזר הינו המייסד והמנהל של המרכז לצילום דיגיטלי ברעננה, שמתמחה במגוון לימודי צילום לכל הגילאים.

דובי בעל תואר אקדמאי בהצטיינות של אוניברסיטת Pratt institute בניו יורק, צלם מקצועי הפעיל במישור האמנותי, התיעודי והמסחרי, בנוסף להיותו מורה ותיק ומנוסה שנים רבות – בעל ניסיון בצילומי עיתונות, פרסום, עיצוב, צילום מגזינים בארץ ובעולם. במהלך שהותו במשך שבע שנים בניו יורק צילם למגזינים המובילים בעולם ומאז ועד היום משתתף ומציג בתערוכות צילום בארץ ובעולם.

מאמין שהצילום היא הדרך לחוות, לראות ולהתבונן החוצה אל העולם ופנימה אל עצמנו.

המרכז לצילום דיגיטלי, בניהולו של דובי לזר – הינו בית הספר המתקדם ללימוד השפה והטכניקות העכשוויות ביותר בצילום הדיגיטלי. המרכז פועל ברעננה, במשכן לאומנויות, במבנה חדש ויפהפה המעניק חווית לימוד מתקדמת ונעימה במיוחד. אנו מאמינים כי בכל אחת ואחד טמונים היכולת לצלם ולהביע את עצמו ביצירתיות ורואים את תפקידנו לכוון, להוביל, להאיר ולמצוא את הדרך למיצויי יכולות אלו תוך דגש על פיתוח ושכלול הצד האמנותי, התאורטי והטכני והעצמת יכולות הביטוי האישיות שלך.

מערך השיעורים במרכז לצילום דיגיטלי – מותאם לכל הרמות וחולש על כל תחומי הצילום החל מהיכרות טכנית עם המצלמה, דרך הכרת גדולי הצלמים בארץ ובעולם ועד להתנסות מעשית וימי צילום במקומות מגוונים ואטרקטיביים. במרכז לצילום דיגיטלי – אנו מקפידים על בניית קבוצות אינטימיות של עד 10 משתתפים על-מנת ליצור את אווירת הלימוד האישית, האינטימית והמקצועית ביותר.

לצפייה בקורסים שלנו >
0
תלמידים
0
שנות ניסיון
0
קורסים

הקורסים שלנו

2018-12-03T17:25:39+00:00

קורס צילום מתחילים

קורס צילום מתחילים מעניק את כל הידע הדרוש על מנת לצלם צילומים איכותיים, התלמידים מקבלים חומר עיוני כתוב על תפעול המצלמה ודגשים לצילום במצבים שונים.בקורס משולבים ימי צילום מעשיים במקומות קסומים המעניקים התנסות בתחומי הצילום השונים.

2018-11-12T12:22:20+00:00

קורס צילום מקיף שנתי

קורס צילום מקיף שנתי מאפשר לכם ללמוד את שני הקורסים שלנו: צילום מתחילים וצילום מתקדמים – כחטיבה אחת. לימוד שני הקורסים מתאים למעוניינים בלימודי צילום מקצועיים, ומאפשר התמקצעות וחידוד הידע תוך תרגול אינטנסיבי ושימוש בטכניקות השונות שנלמדות.